Ratownictwo

Przygotowujemy kompleksowe plany ratownictwa medycznego i wysokościowego oraz ratownictwa ze środowisk ograniczonych i zagrożonych wybuchem i gazami. Przeprowadzamy audyty i wdrożenia planów ratownictwa oraz szkolenia Grup Ratowniczych i Instruktorów Ratownictwa.

Zapewniamy zabezpieczenie ratownicze prac na wysokości, w środowiskach ograniczonych, zagrożonych wybuchem i gazami. Gwarantujemy ratowników wysokościowych i medycznych do stałej obsługi projektów na okres ich trwania.

Przygotowaliśmy setki planów ratownictwa na instalacjach on shore (na lądzie) oraz off shore (na morzu) w kilkunastu krajach na świecie, na obiektach światowych firm branży ropy i gazu, farm wiatrowych, przemysłu chemicznego i energetycznego. Przeszkoliliśmy kilkanaście Grup Ratowniczych (ERT Emergency Response Team) w Europie, Azji i Ameryce. Gwarantujemy światowej klasy kadrę ratowników oraz instruktorów ratownictwa w zakresie pracy na wysokości, dostępu linowego, pracy w środowiskach ograniczonych i niebezpiecznych, alpinizmu oraz ratownictwa medycznego.